Fabulous Febuary

החודש האחרון היה קשה מנשוא. והקשה מכל עוד לפנינו:
חלוקת 1200 ספרים לאנשים שבאמת מגיע להם לקבל אותם, העלאת אתר מטורף שכזה, גרסת בטא חמקמקה שמולידה כל יום עוד תובנות שמחזירות אותנו לנקודת ההתחלה.
מה לא היינו נותנים כדי להיות כבר אחרי… 

בינתיים הדברים ממשיכים לנוע בקצב המתאים. פברואר הנפלא הביא עמו בריפים לרוב, מהם נסגרו בשקט בשקט כמה עסקאות:

חברת Tiny Love שרשמה אקזיט החודש, פירגנה לכל אחד מהעובדים את המתנה האולטימטיבית עבורו.
כל עובד התבקש לבחור איזה פינוק הוא היה רוצה לתת לעצמו ולאדם הקרוב אליו.
מלון עלמה רשם תפוסה מלאה בהחלט של רבע מעובדי החברה, שעוד ימשיכו לפקוד אותו עד סוף השנה, כל אחד במועד החגיגי שלו.

צוות ספא "דרך הגוף" ביפו היו אחראים על הפינוק האולטימטיבי לגוף ולנשמה- טיפול אירוודה-סיד זוגי בן שעה וחצי לכל אחד מבני הזוג, בסופו מוזמנים האורחים לקנח בארוחת בוקר וכוס קאווה במסעדת "קסיס" הסמוכה.

לביתו של ארז קומרובסקי במצפה מתת, הולכים להגיע בחודשים הקרובים זוגות זוגות של מאותגרי מטבח. הם יבחרו בין סדנאות האפייה, הבשר או הדגים (המשולבים בסיור בשוק עכו), וללא ספק יחזרו הביתה מדושני עונג.

כשהצענו לכלול בשובר המתנה את שני הפינוקים הבאים, נתקלנו בספק גדול מצדם של בעלי המאה. הם לא היו בטוחים שזה יתקבל יפה אצל העובדים, אבל אנחנו התעקשנו. בינינו – אם היו נותנים לנו להחליט, כנראה שזה מה שהיינו בוחרים. אבל את האמת? גם אנחנו הופתענו מכמות העובדים שבחרו דוקא בפינוקים האלה.

כדור פורח עם סרט וידאו וארוחת בוקר בעמק של Rize Up, הוא ללא ספק לא הדבר הראשון שהיית מזמין לעצמך, אבל אחת המתנות הכי חווייתיות שיש.

ואספקת יין שנתית, שנים עשר בקבוקים מובחרים של יינות ישראליים, המותאמים אישית לחיכך במקצוענות אין קץ מבית wine and friends… מה עוד אפשר לבקש?!

השובר הגיע לכל אחד מעובדי Tiny Love חתום בחותמת שעווה עם הקדשה אישית.
את המתנה הם קיבלו כקופסת עוגיות ביתיות מופלאות, מעשה ידיהן להתפאר של בנות "פינק למונייד".

נשיקה ראשונה היא עסק שקרוב לליבנו. אנחנו מלווים זה את זה כבר שלוש שנים. ממש מההתחלה. שמחנו לשמוע שהיא מפיקה את מתנות יום ההולדת לחברת הייטק שהגיעה בהמלצתנו (וששמה יפורסם אחרי שהמתנות תינתנה).

לגילת, אגב, יש הרבה מתחרים (עזבו אתכם ממילים מכובסות – אנשים אשכרה מעתיקים אותה!) אבל היא שומרת על ראש זקוף, מלא ברעיונות למוצרים חדשים, ומשאירה לכל השאר… אבקת סוכר.

את מיה גלונסקה מ"מוצרים של פעם" אנחנו אוהבים עוד לפני שהכרנו רשמית. יש לה מוצרים שמביאים איתם טעם של מרק חם, תנור נפט, חמישה בלונים ונשיקת לילה טוב.

חברת הייטק מדליקה (שידועה בטעם המשובח של ה HRית הראשית) בחרה להצמיד לתלושי הפסח גם את אחד המוצרים של מיה. הרעיון והקריאייטיב הוא שלנו, והסוד ייצא רק אחרי ארבע כוסיות…

אמילי, המעצבת מוצרי עור משגעים, עיצבה את מתנתו של מנכ"ל כאל למנכ"לית החדשה של בנק דיסקונט.

שמחנו לסגור לפרטיקס כמה מאות מתנות לביטוח ישיר עבור כנס בעלי מוסכים, וגם לשמוע ממפרסמים נוספים על שיחת טלפון מפתיעה עם בקשה להצעת מחיר, שקיבלו מאנשי המפתח שזכו לקבל את מדריך 2014.

יש לנו עוד הרבה שפנים בכובע. חלקם הגדול ייצא עוד הרבה לפני שתספיקו להגיד "הא לחמא עניא".
ואף מילה על ה "C שלי". 

.