שנה אזרחית חדשה

"שנה חדשה" הוא ביטוי שמרים להנחתה הבטחה גדולה ומוסר שתיכף הכל הולך להיות כאן ורוד עם נצנצים!
והחל מהשנה, בעצם בדיוק מעוד שבועיים, אנחנו לגמרי כאן כדי לעזור לכם ליצור לעצמכם עתיד ורוד. וקל לתפעול. ויצירתי. וכל מה שאתם עוד רוצים. 

שנתחיל? 

טא-דאם!! תכירו את מערכת התזכורות של קרינולינה.
המערכת שלנו היא בעצם הקניינית הפרטית עם הטעם המשובח שעובדת בשבילכם. היא תזכיר לכם בדיוק את מה שאהבתם כשחשבתם על מתנת יום הולדת ללקוחות נבחרים, את החלופות שרציתם לפעילות סופשנה וגם את הרעיון המבריק להפי-האוור שנתקלתם בו לפני חצי שנה אבל בדיוק עכשיו שכחתם (כי מה לעשות, יש לכם עוד הרבה דברים לחשוב עליהם).

במשך שנתיים חשבנו, התלבטנו, מחקנו, אפיינו שוב ובנינו מערכת שלמה שעובדת כדי שהכל, אבל הכל, יגיע אליכם ברגע הקריטי הזה. ובלי שתצטרכו לזכור בעצמכם, אנחנו נביא עד לשולחן שלכם את כל הבחירות שלכם, לכל רגע משמעותי וחשוב.

מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור בין הטובים והטובים יותר. הרי אנחנו כבר סיננו בשבילכם, הוצאנו את הדברים שלא עומדים בסטנדרטים. השארנו רק את האיכותי, היצירתי והמיוחד. ותשמעו לנו, זה לא היה קל בכלל.

כדי להתחיל, כל שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לסרגל החנות שלנו וללחוץ על כפתור "הוסף לרשימה שלי" וככה פשוט, כמו קסם, יתווסף מוצר או שירות לרשימת ה Wish List שלכם.

 כשתיכנסו לרשימה (למעלה, מצד שמאל) תוכלו לתזמן כל מוצר למועד רצוי. הוסיפו לו הגדרה: מתנת יומולדת ללקוחות פרימיום, נניח. תגדירו תאריך עתידי להתעסקות עם ההצעות ותאריך לקבלת תזכורת. את השאר אנחנו נעשה. 

וכך, בלחיצת כפתור, בשנה החדשה אתם הולכים לגדל לעצמכם נעליים ממש, אבל ממש גדולות שיישארו אחריכם כשתעברו לתפקיד הבא.

מי שיידע להשתמש בהצעות המופלאות של העסקים שבחרנו, לעד ייזכר כזה שהשאיר חותם בתפקיד שלו.
איזה כיף זה.

ומי שיתחיל, יגלה עוד הרבה הפתעות בדרך. מוכנים? מ-ת-ח-י-לים!

הנה, זה כאן.
אופס! הסל שלכם ריק? צאו לשופינג בחנות שבאתר.
עצה קטנה- תשתמשו במנוע החיפוש. הוא מדליק ממש.