לאחל שנה מתוקה לאנשים בדיאטה

קפיצה לאחור: ראש השנה 2014. מלחמה. שום דבר מתוק לא נראה באופק. קרינולינה ויובנק מחליטים לרכוש כמעט 400 קילו של מתוקים מרוקאיים ולחלק אותם במשרדי שוק ההון.
23 משרדים. 850 עובדים. כמעט 75% גברים חטובים, שריריים ושומרים על הגזרה (אני יכולה להישבע שראיתי אחד מהם יוצא מהשירותים עם תחתונים על המכנסיים ושובל של גלימה אדומה). הם מתפעלים מהפרזנטציה, נוגסים איין-צוויין ביסים מכל עוגיה ומיד מספרים איך הם הולכים לשרוף את כל הקלוריות בריצת עלה ורד ב- 50 הקומות של המבנה. בכיף.

מה המוסר השכל מהסיפור? דבש ושמן טיגון זה הכי 2014. תכירו את המתוק החדש- ממתקים בעבודת יד. בלי טיגון. בלי חומרים מלאכותיים. הכל הכי טבעי שיש. אם כבר מתוק, אז ככה.

ואם גם זה לא יעבור אצל המהדרין (בדיאטה. מבחינת כשרות זה הכי בד"צ), או אם רוצים לתת משהו שיישאר לכל השנה, מזמינים את "כישופי סוכר", הספר החדש וההורס של רונית צין-קרסנטי, היחידי שיודע לעשות מתוק בלי להעלות לקורא גרם במשקל.

הספר מלמד צעד צעד את מלאכת הקונפיסרי הצרפתי, הכנת ממתקים בטעמים של פעם ובעבודת יד. הוא כל כך יפה שהוא זכה בתחרות בינלאומית של ספרי בישול והביא המון כבוד ליוצרת ולנו.

אופציה נוספת, למי שאוהב את המתוק שלו מהול במרירות של שוקולד ולרונה איכותי, מוזמן להתקשר לג'וליקה שוקולד ולשאול על המארזים החדשים שהיא מייצרת לקראת ראש השנה.

ומי שרוצה את המתוק שלו עם מילים טובות וקונספט מנצח, יכול לפנות ל"נשיקה ראשונה" שיודעת כל חג להציע מארזי מתוקים מנצחים, שמתאימים לכל תקציב ולכל קהל.

הקטלוג המלא של נשיקה ראשונה כאן.

ואם כבר אתם שואלים, אנחנו אוהבים את המתוק שלנו בכל צורה. רק שתהיה יצירתית. עם כל אחד ואחד מהספקים שלנו אנחנו יוצרים פרזנטציה שתתאים בדיוק למה שתרצו להגיד. רוצים לברך בשנת צמיחה? נקטוף עבורכם ממתקים מהעצים.

רוצים לתת לנו בריף? יוצרים איתנו קשר כאן