הפעם, תסתכלו דווקא על הקנקן

לנדא הוא שם קוד לכל מה שחדשני בעולם הדפוס. בני לנדא, האיש והאגדה, משיק טכנולוגיה חדשה ואנחנו נבחרנו לבחור עבורו את המתנה ללקוחות שבחרו לשנות את העולם.

המכונות עדיין לא יצאו את המפעל. אף אחת מהן עדיין לא עשתה את דרכה לבית החדש שלה, בבתי הדפוס המתקדמים ביותר שבחרו לאמץ את ה"ננו-גרפיק'ס", הטכנולוגיה החדישה שפיתחו מהנדסי המפעל הרחובותי. אבל כבר יש רשימה מכובדת של מאות מאמינים ברחבי העולם שרוצים להיות הראשונים שיתחילו את השינוי.

המתנה שביקש המנכ"ל היתה חמסה. הכי ישראלי. הכי פשוט. הכי צנוע. עם הערך המבורך שטמון באיקונת היד, הוא רצה ללחוץ את ידיהם של לקוחותיו הראשונים.

בחרנו עבורו את החמסה של "עדינה פלסטלינה", מפעל קטן שמתמחה בעבודת יד, בטכניקת מילפיורי מסורתית בת מאות שנים ובחומר פשוט ומוכר- פולימר שנראה ומתנהג כמו פלסטלינה.
הדימוי השטוח שנוצר היה צבעוני ושמח, ושיחק יפה עם הצבעוניות של הלוגו.

אבל גולת הכותרת היתה בקופסה. הקופסה אמורה להעביר את הוכחת היכולת של המכונות, של הטכנולוגיה. וכאילו להגיד, "קבלו את מה שאתם תוכלו לעשות עם המכונה שהזמנתם".
חברת הבת של לנדא, הייקון, מחדשת אף היא את עולם האריזות בכך שהיא מחליפה את סכיני המבלט בטכנולוגיה מבוססת סיליקון ולייזר.

יצרנו מארז שנראה כמו קופסת תכשיטים. אפילו ה"קליק" שמאפיין את פתיחת הקופסה היה שם. רצינו לשלב את יכולות ההדפסה, החיתוך, הצריבה והקיפול המובטחות ללקוח בפשטות אלגנטית. השרוול העליון עוצב בפשטות וחבק קופסה צבעונית ומשמחת.

הטקסט המסביר את אלמנט החמסה וברכת המנהלים נכתבו ב- 20 שפות שונות, בהתאם ליד המקבלת.

החמסה נתלתה על הקופסה כלאחר כבוד באופן שיבטיח שהקופסה לא תיזרק גם אחרי שהחמסה תיתלה על הקיר (או על המכונה, לכשתגיע).

אפילו מלאכת קיפול הקופסאות נעשתה ע"י סטודנטים לעיצוב מוצר בבצלאל, במכון הטכנולוגי ובשנקר, כדי להבטיח דיוק מושלם. כי רק ככה צריכה להיראות הוכחת יכולת. ורק ככה אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו. כאלה שמבינים את הלקוחות שלהם. כשמבינים שעבורם הקופסה הרבה יותר חשובה מהתוכן.

רוצים לתת לנו בריף? יוצרים איתנו קשר כאן