החומרים מהם עשויה האהבה

אחת ההחלטות החשובות ביותר שצריך לקבל לפני שחושבים על מתנה, היא החומר ממנו היא נוצרת.
כשנותנים מתנה, היא חייבת להיות כזו שמתרגשים ברגע שנוגעים בה. הרוחניקים אומרים שאי אפשר להפריד חומר מרוח. ואנחנו, אנחנו אוהבים לייצר רוח פרצים. 

אבל, ויש אבל… לכל חומר יש את המגבלות שלו. לא תשכנעו אותנו להכין 3800 מתנות מקרמיקה חודש לפני מועד ההגשה. נראה אתכם מוצאים את הקרמיקאי שיסכים לעבוד אתכם בכזה דד ליין. אפילו 350 יחידות בחודש זה משהו שעלה לנו בדם, צפרדע ושבע מכות נוספות (אנחנו סופרים 9 מכות. אלוהימים וגיבורי על לא הורגים ילדים).

מצד שני, כל פרויקט שקשור בנייר, אנחנו שם גם בדקה ה- 99. במלחמת צוק איתן, למשל, יצרנו אלפי לוחות שנה כמתנת חירום לויזה, שהחליטו ברגע האחרון לשנות כיוון.

יש חומרים שאנחנו לא יודעים ליצור בהם. שוקולד, למשל.

(Jolica)

או ניחוחות מהממים.

(ID Perfumes)

אז אנחנו פונים למקצוענים בכל ענף. הם יסבירו לנו, למשל, שהטבעות על עץ אפשר ליצור באמצעות צריבת לייזר או הטבעת חום. ויש לכל בחירה משמעויות כלכליות ועיצוביות. שהטבעות זהב שעושים בדפוס דיגיטלי לעולם לא ייראו כמו גלופת זהב בדפוס אופסט. שהבחירה לייצר נרתיק אייפד מעור או מחומרים ממוחזרים מייצרת מוצר שונה לגמרי, עם אמירה שונה לגמרי.

(מוצרי עור: emili leather art)

ולמה אנחנו מספרים לכם את זה? כי לנו יש את כל הספקים הכי טובים. ואנחנו יודעים לחבר אותם לכל בריף, לכל רעיון ולכל זמן אספקה שתרצו.

תתחילו ברעיון טוב. אין לכם אחד כזה? דברו איתנו. הנה, כאן