דואט פרידה למותג ותקופה

בסוף החודש ייעלם המותג "יובנק" ולנו נותר רק להביט בעצב ולראות איך ארגון שבאמת ידע לעבוד עם לקוחותיו, נפרד מהם. 

יובנק הוא אחד הלקוחות הראשונים שלנו. כבר שנתיים שאנחנו נפגשים על בסיס קבוע ומייצרים חווית לקוח מיוחדת, שאומרת בצורה יצירתית את מה שהארגון רוצה להגיד. הפעם רצינו להגיד שלום. ותודה.

ישבנו עם בכירי המערכת, חלק מהם משרתים נאמנה כבר עשרים שנה את אותו מותג, מכירים בעל פה מה עובד ומה לא, יודעים מה הלקוחות יעריכו ומה פחות. הם סרבו בכל תוקף להשאיר טעם מר של פרידה והתעקשו לחגוג את השנה החדשה באופן שישאיר טעם מתוק.

אז באופן טבעי חיפשנו את הטעמים הכי טובים שנשארים בפה. את המתוק והנוסטלגי שמעורר בכל אחד מאיתנו לא רק את בלוטות הטעם, אלא גם את אלה של הרגש. ויצרנו הפקה נוסטלגית שכולה "טעם מתוק של פעם".

את סוכריות התרנגול, התפוחים המסוכרים וגלגלי הקוקוס המתוק יצרה מי אם לא הקונפיסרי רונית צין קרסנטי. היא רצה והביאה מדי יום את התפוחים הטריים ביותר, את הסוכריות המושלמות והקוקוסים העשויים ללא רבב.

כדי להשלים את חווית האירוח של פעם, הפקנו שטרודלים של סבתא, דובשניות, פופקורן מקורמל ונשיקות מרנג עם המאפייה הביתית האהובה עליי ברחובות- אייל מאפים טובים. ולסיום סיומת, הבאנו ממתקים של פעם כמו מקלות סבא, סוכריות משרוקית ושעוני חרוזים וגם "שנות טובות", אגרות ברכה אותנתיות עם נצנצים כסופים במגוון של צבעים ועיצובים.

התגובות היו היסטריות. כל אחד מ- 850 האורחים התחבר למשהו אחר- חלק התענגו על אגרות הברכה ונזכרו בדוכנים שהיו פזורים ברחובות הראשיים של עיר הולדתם. אחרים עטו על התפוחים המסוכרים ונסעו אחורה בזמן לערב שמחת תורה ולדגלים עם חלוניות ההצצה הקטנים.

סוכריות התרנגול הזכירו  לחלק מהאנשים את האיסור ההורי לאכול אותן ואת האיום הקבוע מרופא השיניים, אבל כולם כולם הבינו את המסר, גם בלי לקרוא את השלט עד סופו: יובנק תשאיר אחריה טעם טוב. לעד תיזכר כגוף בו עובדים אנשים טובים שהתאמצו להגיע כל חג באופן אישי ולהביא איתם את רוח החג.

שנה טובה.

ואם גם אתם מבינים שה"איך" הרבה יותר חשוב מה"מה", תצרו קשר. בדיוק איבדנו לקוח חשוב.

תתחילו כאן