בוטיק מנייר

אם תשאלו את צוות PAPERBOUTIQUE מה עושה להם את זה, תקבלו תשובות שיגרמו לכם לחפש את הדף הקרוב ביותר למקום מושבכם ולהכין מטוס מנייר כדי לעוף איתם ביחד. 

המילה "בוטיק" נשזרת ומודבקת בהקשרים שונים ובעיקר משונים (וכן בכל מייל של עסק שמציע להצטרף לאתר שלנו, גם אם הוא תאגיד מפלצתי של גופיות סבא) אבל בעינינו זו מילה כל כך מחייבת. היא סמל סטאטוס של איכות, ייחודיות, מקצוענות וטעם משובח.

העשייה המיוחדת שלנו לקראת חג הפסח הובילה אותנו למפגש עם אנשי הלייזר והנייר – רן מלמד ואסף גרינשפן. שותפים, יזמים, ובעיקר חסרי מנוח בתחום הפיתוח ופריצת גבולות הדו-מימד, שהקימו יחד עסק של בית דפוס וחיתוך נייר בלייזר.

ביום-יום שלהם, הם יודעים להגשים חלום בכל סוגי הנייר והקרטון. אפילו דברים שלא חשבתם שניתן לברוא מחתיכת דף.

עד לא מזמן עסקה "פייפר-בוטיק" בעבודה עם השוק הפרטי, בעיקר עם שוק האירועים והחתונות. בדיוק כשדיגדג להם השוק הארגוני, הכרנו אותם דרך עינת מ"מתוקתקות" בפרויקט שוק ההון של יובנק (כן, עכשיו כבר מותר לגמרי לגלות. כל האצבעות כבר לוקקו). בפרויקט גילינו שרן ואסף יודעים להחזיר עץ שהפך לנייר שוב לעץ…

החשיבה שלהם חדה כמו סכין חיתוך לייזר על נייר. הם יצירתיים, מקצוענים, איכותיים ובעלי טעם משובח. או בפשטות – בוטיק…

כבר שנים שלא התרגשנו ככה מנייר. בעצם, מאז הקליפ של A-HA. תישארו לזמזם, אנחנו הולכים לרן ואסף, לפתח יחד מוצרים לראש השנה.

רוצים להיות הראשונים שיזמינו את המוצרים המשותפים שלנו? צרו איתנו קשר כאן